Jak za 30 dnů zhotovit funkční web i když neumíte programovat

Máte skvělý nápad, u kterého průzkum trhu říká, že je o něj eminentní zájem?

Tak hurá do realizace!

Je tu však malé „ale“…

Všechno je krásně nalinkováno v hlavě a dokonce máte dokonale sepsaný obchodní plán, partneři jsou připraveni investovat a pokud vše dopadne podle vašich představ, nebudete mít žádné finanční problémy až do konce svého života…

…ale realizace jaksi uvízla?

A je to uvíznutí přímo na začátku, když jdete postavit své webové stránky?

Uplyne měsíc, uplynou dva měsíce, uplyne půl rok a programátoři stále nemohou přenést vaše myšlenky do funkční stránky a kde je ještě celý prodejní proces…

A partneři jsou netrpěliví, nebo dokonce již přesunuli své investice do jiného projektu…

Rok přípravy a naděje je pryč.

Proč se webové stránky staví několik měsíců?

Existuje mnoho důvodů, proč nastává několikaměsíční skluz startu podnikání, ale určitě by to nemělo jít na vrub zhotovení webové stránky. Samozřejmě, pokud chcete webový obchod s tisíci produkty, potřebujete čas, ale o to v tomto případě přece nejde.

Pokud má někdo dobrý nápad a chce jednoduchý web, existuje už mnoho dobrých a dokonce i bezplatných řešení. A není potřeba několik měsíců pro dosažení uspokojivého a přesvědčivého výsledku.

Upozornění

Tento článek obsahuje affiliate odkazy.

Webové stránky! Rychle!

Pokud je vaším cílem mít dobré stránky v poměrně krátké době, které můžete dále vyvíjet v souladu s vašimi individuálními potřebami, je pro vás WordPress skvělým řešením.

Já osobně jsem nadšený uživatel WordPress a přitom nevím napsat ani řádek html kódu a css je pro mě španělskou vesnicí. A pravděpodobně souhlasíte se mnou, že www.OnlineStart.cz je stránka celkem k světu 😀

Jak zhotovit web bez programování?

Tajemství úspěchu se nazývá – Elementor Visual Editor – nebo také Visual Builder.

Vizuální Editor ZDARMA bez kódování

Každý, kdo dokáže vytvořit dokument ve Wordu nebo prezentaci PowerPoint, může po několika hodinách učení vytvořit funkční stránky, které budou vypadat jako od profesionála.

Ačkoli původně WordPress byl vytvořen jako pomoc pro blogery, dnes už není problém vybudovat na něm funkční e-shop. Ano, ano, nebude to Alza nebo Mall, ale pár desítek až stovek produktů plugin Woocomerce zvládne.

Obrovská pomoc je i to, že už dnes nemusíte ovládat FTP a vytvářet nějaké databáze na vašem hostingu, protože každý slušný hosting vám umožní nainstalovat WordPress jedním kliknutím.

Dobrá zpráva pro ty, kteří nemají rádi anglický jazyk – kompletní WordPress je přeložen do češtiny / slovenštiny stejně jako většina rozšíření – pluginy.

Proč WordPress?

WordPress je jen motor vašeho webu, něco jako motor v autě. Jakou karoserii, jakou barvu a jaké doplňky si vyberete, je již jen na vás. A aby jste nemuseli řešit celý design od začátku, máte na výběr z milionů šablon. Veliké množství zdarma a také mnoho placených.

Některé jsou v základu zdarma, ale pokud chcete něco zvláštního, musíte připlatit za plnou verzi.

Ceny jsou velmi přijatelné, začínají kolem 39 dolarů a zřídka přesahují 99 dolarů.

A vše můžete přizpůsobit pomocí vizuálního editoru přesně podle svých potřeb. Nastavit si kompletní vizuální obraz, velikost a barvu písma, obrázky a samozřejmě kompletní prodejní cestu.Jednoduchá, Rychlá a ZDARMA WordPress šablona

A to vše bez napsání jediného písmena v html …

Dobrá rada pro začátek: Nedokonalé auto nemůže jít do světa, ale ne docela dokonalé stránky ano.

A mám pro vás jednu špatnou zprávu: vaše stránky nikdy nebudou hotové, vždy bude něco, co na nich budete upravovat a přidávat, v závislosti na vývoji marketingu nebo požadavků vašich zákazníků.

Tak uvolněte první přijatelnou verzi, ukažte ji světu a postupně ji odlaďujte.

Nemám čas se učit, raději si web objednám a zaplatím.

OK, chápu, že může existovat skupina podnikatelů, kteří nemají čas, ale mají peníze a mohou si zaplatit programátora.

Pro vás mám 3 rady:

1: V každém případě najděte programátora, který vytvoří vaše stránky ve WordPressu. Pokud ho budete muset z nějakého důvodu vyměnit, rychle najdete někoho, kdo je obeznámený s WordPressem a který snadno převezme jeho práci.

2: Naučte se, jak vytvořit graf prodejních cest a poté ho vysvětlete programátorovi. Důkladně a do hloubky. Nemůžete očekávat, že programátor bude ovládat také marketing.

3. Zapomeňte na mylnou představu, že WordPress je zdarma, a tak získáte nějakou vymakanou stránku za 300 Kč. Musíte vždy zaplatit za znalosti a čas strávený přípravou.

Začněte!

Buď investujete svůj čas a naučíte se klikáním poskládat své stránky jako Lego, nebo zaplatíte programátora, který to už ví a budete mít stránky.

Ale musíte něco dát, protože nikdy se nic nepostavilo bez námahy.

Dejte si na to 30 dnů a pak ukažte svůj projekt veřejnosti.

Připravili jsme pro vás 30-ti denního průvodce/tabulku, která vám každý den ukáže, co musíte udělat

BANNER: Průvodce krok za krokem Jak zhotovit web bez programování“.